Spoštovani starši,

obveščam vas, da bo za otroke, katerih starši niste dovolili samotestiranja ali niste oddali izjave / soglasja od danes dalje (17. 11. 2021) organiziran pouk na daljavo. Kot ste bili obveščeni že 12. 11., bo ta potekal preko spletnih učilnic Teams. Učitelji bodo dnevno nalagali navodila za delo in sicer za tekoči dan najkasneje do 7.00 zjutraj, lahko pa že dan prej. Za današnji dan (17. 11.) bodo navodila objavljena do 19. ure. Učencem, ki se šolajo na daljavo, bodo učitelji na voljo za dnevne konzultacije preko klepetalnic teams oz. bodo dnevno podajali povratno informacijo o delu otroka, v kolikor jo bo ta želel. Nosilec dela na daljavo v oddelku je razrednik, ki bo na vezi z otrokom. Znanja učencev na daljavo ne bomo ocenjevali. Učitelji bodo otrokom na voljo v okviru delovnega časa.

Verjamem, da bo naše sodelovanje tudi v bodoče dobro.

S prijaznimi pozdravi,

Andrej Krumpak, ravnatelj